Přeskočit na hlavní menu Přeskočit na obsah
Přeskočit navrch stránky Přeskočit na konec obsahu

Informace občanům od firmy E.ON Česká republika, s. r. o., České Budějovice

SOUBOR
Datum: 13.09.2019
Autor: EWORKS.sk

Informace občanům od firmy E.ON Česká republika

Vážení občané,

společnost E.ON každoročně navyšuje objem finančních prostředků do obnovy a posílení distribučního zařízení elektrické energie, čímž aktivně zajišťuje podmínky pro stále rostoucí požadavky zákazníků na kvalitu a spolehlivost dodávky, současně způsobem šetrným k životnímu prostředí.

 

I ve Vaší obci zrealizujeme v období září 2018 - červen 2019 dvě rozsáhlé investiční akce v hodnotě cca 3,7 mil.  A 4,9 mil Kč s názvem „Trnava-Boldáška: VN, TS, NN obnova  +  Trnava-průtah obcí: NN obnova do kabelu“, když zrekonstruujeme a posílíme v katastrálním území Trnava (okres Třebíč) přibližně 2500 m stávajícího venkovního i kabelového vedení vysokého i nízkého napětí a posílíme trafostanicí.   

 

Vážení zákazníci, snažíme se, abyste byli co nejvíce spokojeni s kvalitou našich služeb. To je také důvodem, proč realizujeme tuto rekonstrukci sítě, která umožní spolehlivou a kvalitní dodávku elektrické energie do vašich odběrných míst, výrazně prodlouží životnost energetického zařízení a je také předpokladem pro další navyšování odběrných míst ve vaší obci.

 

Vzhledem k tomu, že s touto investiční akcí bude spojeno i přerušení dodávky elektrické energie na nezbytně nutnou dobu, žádáme vás tímto zdvořile o pochopení tohoto omezení, jež bude pro uvedenou investiční akci nezbytné.

O tomto plánovaném přerušení dodávky budeme informovat dle platné legislativy způsobem v místě obvyklým v součinnosti s vaším obecním úřadem např. vyvěšením na úřední desce.

Pro zjištění možnosti individuálního oznamování plánovaného přerušení dodávky el. energie kontaktujte prosím bezplatnou zákaznickou linku naší společnosti 800 77 33 22 nebo získáte informaci o plánovaném vypnutí na webových stránkách www.eon-distribuce.cz. .

 

 

Pevně věříme, že nám zachováte Vaši přízeň.

S pozdravem

E.ON Česká republika, s.r.o.

Soubory ke stažení